fbpx

Masáže

Klasické masáž

je základním typem masáže, při které se za pomocí masážních technik (roztírání, hnětení, tření, tepání, sekání, apod.) zmírňuje napětí a bolesti svalů. Zároveň masáž uvolňuje mysl a tělu dodává energii.

Relaxační masáž

slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo. Spolu s vonnými aroma oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění.

Breussova masáž

uvolňují meziobratlové bloky. Tím se srovná páteř do přirozené pozice a meziobratlové ploténky mají větší možnost se vrátit do původní pozice,
jemná masážní metoda akupresurních bodů a páteře, která uvolňuje tlak na ploténky.

Těhotenská masáž

se aplikuje v druhém a třetím trimestru (4. – 8. měsíc) a zahrnuje práci na dolních končetinách, zádech a šíji. Od klasické masáže se liší volbou hmatů a polohou nastávající maminky, kdy se kombinuje sed, leh na zádech a na boku s vypodložením hlavy, bříška a dolních končetin.
Masáž těhotných je velice příjemná technika, využívající spíše vytírací a roztírací hmaty působící uvolňujícím a relaxačním dojmem. Hmaty jsou jemné, nepůsobí tlakem a příliš hluboko.
Masáž ulevuje od bolesti zad, kloubů a svalů vlivem změny těžiště těla. Jemné hmaty pomáhají ulevovat od oteklých dolních končetin, bojovat proti únavě, uvolňovat fyzický i psychický stres, který je v tomto období obzvlášť škodlivý. Pomocí uvolňujících hmatům se zlepšuje držení těla a blahodárně působí na pokožku.

Reiki masáž

je masáž pomocí energie reiki není klasickou masáží. Jde o působení energií reiki na na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy apod. Po dobu masáže oblečený klient pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Energie se však dostane i k těm, kteří mají s relaxací problémy a neumějí vypnout neustálý tok myšlenek.
Způsobů jakým masér – reikista pracuje s klientem, existuje bezpočet, a dá se říci, že každý jednotlivec si časem vytvoří svůj vlastní systém práce s energií. Základem je působení na čakry, odstranění bloků, které brání jejich správné funkci a jejich vyladění. Cílem zákroku je doručit tělu životadárnou univerzální energii reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci. Přestože jsou někteří lidé velmi skeptičtí, je prokázáno, že regenerační schopnost lidského organismu je téměř zázračná, jen je zapotřebí mu dodat správné impulsy.
Účinky reiki masáže na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkové psychické osvěžení jsou okamžité. Úsměvy klientů, či uvolněné rysy jejich tváří a rozzářené oči při odchodu jsou toho důkazem a nejmilejší odměnou terapeuta.
Příznivé účinky masáže reiki:

  • odpočinek a uvolnění stresu všedního dne
  • regenerace a posílení imunity
  • podpora při léčbě zdravotních problémů
  • obnova fyzických a duševních sil

Základní reiki masáž trvá minimálně 30 min, rozšířená pak okolo hodiny. Na masáž je dobré preventivně přijít jednou za 4-6 týdnů, při konkrétních potížích docházejí klienti zpočátku jednou nebo dvakrát za 14 dní, dokud se jejich stav nestabilizuje. Vynikajících výsledků dosahuje kombinace reiki masáže s klasickou masáží zad a šíje, která umožní lepší a efektivnější využití energie reiki v těle klienta.

Ceník

Relaxační masáže

Relaxační masáž 90 min. 90 min. 1090 Kč
Relaxační masáž 60 min. 60 min. 890 Kč
Relaxační masáž 40 min. 30 min. 590 Kč
Relaxační masáž hlavy a trapézových svalů 30 min. 380 Kč
Relaxační masáž chodidel a lýtek 30 min 300 Kč

Klasické masáže

Klasická masáž 90 min 90 min 1290 Kč
Klasická masáž 60 min 60 min 990 Kč
Klasická masáž 45 min 45 min 690 Kč

Reiki masáže

Reiki masáž 60 min 60 min 890 Kč
Reiki masáž 30 min 30 min 590 Kč

Breusovy masáže

Breusova masáž 45 min 60 min 490 Kč
Breusova masáž kombinovaná s klasickou 60 min 890 Kč

Masáže lávovými kameny

Masáž lávovými kameny 90 min. 90 min. 1290 Kč
Masáž lávovými kameny 60 min. 60 min. 990 Kč
Masáž lávovými kameny 30 min. 30 min. 590 Kč

Těhotenské masáže

Těhotenská masáž 60 60 min. 790 Kč
Těhotenská masáž 30 30 min. 590 Kč

Masáže obličeje

Masáž obličeje 15 min 15 min 340 Kč
Masáž obličeje 30 min 30 min 490 Kč

Medové masáže

Medová masáž 45 min 45 min 890 Kč

Naleznete nás na adrese

Máme otevřeno

  • pondělí - pátek
    8:00 - 19:00
  • sobota, neděle
    10:00 - 19:00

Přihlásit k novinkám

Nemáme rádi spam!